Chryscina Siuchykava „Chrys” ambasadorka Arti Unici w świecie
Ambasadorka marki propagująca wartości ARTI UNICI w całym świecie
Chrys jest z natury podróżniczką i organizatorką. Odkrywa najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu piękna tej ziemi i „piękna nie z tej ziemi”! Podróżuje w poszukiwaniu prawdziwych i oryginalnych autochtonów, których nazywa „lokalsami” i oczywiście nowych, unikatowych smaków.

Chryscina Siuchykava podróżniczka i organizatorka
Nasza ambasadorka już zdążyła poznać smak herbaty skalnej podczas trekkingu na Filipinach. Rozkoszowała się gęstą matchą w biznesowej dzielnicy Tokio i gasiła pragnienia berber whiskey/tea pod gwieździstym niebem na marokańskiej Saharze. Zachwycała się aromatem najlepszych chińskich oolongów podczas ceremonii Gongfu Cha w małej herbaciarni w Pekinie.

Chrys w pekińskiej herbaciarni
Marzy, aby któregoś dnia wyruszyć szlakiem herbaty i poznać wszystkie elementy niezbędne do powstania unikatowego smaku. Potrafi godzinami rozmawiać o magii ceremonii Gongu Cha i herbatach Specialty.
Yan Chę z kolekcji Specialty ARTISANTEA promowała w Stanach Zjednoczonych i zostawiła w dobrych rękach w Nowym Yorku! Ancient Pu-erha z nowej kolekcji zabiera ze sobą niebawem w podróż transsyberyjską.

Specialty ArtiSanTea w Nowym Yorku
Z herbatą nie rozstaje się ani w podróży ani wtedy, gdy wraca do Warszawy, którą uwielbia i do której zawsze wraca.
*Ambasador propagujący wartości ARTI UNICI jest również Spotterem przedstawiającym magię ceremonii herbacianej na zdjęciach. Dzięki temu coraz więcej osób ma możliwość poznania herbaty liściastej najwyższej jakości, zbieranej ręcznie i przygotowanej według prastarych tradycji. Przybywa też uczestników ceremonii herbacianych organizowanych przez naszych ambasadorów.

Chrys w Chinach