Certificate

Herbata skalna

( ilość produktów: 23 )

Oolongi skalne  -  właściwości

Czy wiesz, że są takie unikalne herbaty, które rosną wśród skał? Jeśli tak, to jest to dla nas mega pozytywna wiadomość. Od lat propagujemy herbaty skalne, a ściślej oolongi z rezerwatu przyrody Wuyishan. Zapytasz: czy taka herbata rośnie na litych skałach? Odpowiedź brzmi - tak. Krzaki herbaty rosną na samych skałach, a większość plantacji znajduje się tuż pod nimi. Najstarsze krzaki, które są wciąż żywe, liczą ponad 350 lat.

-

WYBIERZ  SWOJĄ  ULUBIONĄ  HERBATĘ  SKALNĄ

Marki
Przedziały cenowe
Cena
-

Jakość gleby plantacji herbaty

Gleba w regionie Wuyi Shan jest szczególnie bogata w unikalne witaminy i minerały oraz mikroelementy, które nie występują w innych miejscach. To dlatego oolongi z Wuyishan są tak bardzo cenione w Chinach i na świecie. W języku chińskim występują pod nazwą Yan Cha, czyli dosłownie herbata skalna. Najbardziej legendarna Yan Cha Da Hong Pao jest uznawana przez wielu za najważniejszą i najcenniejszą herbatę w Chinach. Prezydenci różnych krajów lądując w Pekinie, otrzymują w prezencie właśnie Da Hong Pao.

Herbaty zyskujące z czasem jeszcze lepsze właściwości zdrowotne

  • Da Hong Pao - skalny oolong cztery razy podprażany w czasie produkcji
  • Rou Gui - skalny oolong trzy razy podprażany w czasie produkcji
  • Shui Xian - skalny oolong cztery razy podprażany w czasie produkcji

Herbaty zbierane ze starych krzaków

  • Keng Rou Gui - skalny oolong z plantacji Niu Lan
  • Keng Shui Xian - skalny oolong z plantacji Hui Yuan
  • Keng Rou Gui - skalny oolong z plantacji Qingshi

Herbaty skalne z plantacji Wuyi

Cały region magicznego rezerwatu przyrody, który znajduje się w południowo-wschodnich Chinach, został objęty ochroną UNESCO już w roku 1999. W naszej ofercie możesz znaleźć dla siebie wyjątkowe herbaty, które są ręcznie produkowane i pakowane specjalnie dla nas i dla Ciebie przez jednego z najlepszych mistrzów Xianga Jinmao - prosto z plantacji Wuyi: Da Hong Pao - skalny oolong z plantacji Wuyishan. Odkryj herbaty skalne i rozkoszuj się dymnym smakiem oolongów z Wuyi.

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 158 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-05
Szybko,sprawnie,pięknie zapakowane
2022-11-29
jestem zadowolony, super obsługa
pixel