Certificate

Herbaty lecznicze

( ilość produktów: 22 )

Herbaty lecznicze  -  specyfika

Znajdziesz tu pyszne w smaku, uzdrawiające i odmładzające herbaty skalne wyprodukowane według starych receptur, a posiadające unikalne właściwości lecznicze oraz herbaty konopne CBD. Herbaty lecznicze pochodzą z upraw organicznych położonych na skałach rezerwatu przyrody, dzięki czemu mają między innymi niespotykane minerały oraz bogactwo antyoksydantów i witamin.

Oolongi skalne jako herbaty lecznicze

Dlaczego oolongi skalne są tak bardzo wysoko cenione w Chinach pod względem właściwości zdrowotnych? Właściwości lecznicze oolongów skalnych, a zwłaszcza DA HONG PAO są barwnie opisane w legendach narodowych. Również pod względem ceny i właściwości smakowych są to herbaty najwyżej oceniane.

Powodów jest wiele, ale w pierwszej kolejności należy wymienić lokalizację plantacji - herbaty pochodzą z rezerwatu przyrody, który uważany jest za miejsce magiczne. Najczęściej takie herbaty są podprażane do 5 razy, dzięki czemu z każdym kolejnym rokiem zyskują jeszcze lepsze właściwości zdrowotne.

Ważnym powodem jest również najnowsze odkrycie naukowców z 2018 roku, którzy dzięki badaniom stwierdzili, że oolongi posiadają wlaściwości przeciwrakowe podobne do tych, z których słynie herbata zielona.

-

HERBATY  LECZNICZE  SKALNE

Marki
Przedziały cenowe
Cena
-

Herbaty na różne dolegliwości

Nasze herbaty znakomicie się sprawdzają jako zioła odkwaszające i wspomagające trawienie. Są wskazane na dolegliwości związane z cukrzycą oraz na wzmocnienie odporności i obniżenie poziomu złego cholesterolu.

Proces produkcyjny polegający na kilkukrotnym podprażaniu liści herbaty zapewnia, że z każdym rokiem taka herbata jest znakomitym ziołem, które co roku jest jeszcze silniejsze.

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 158 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-23
Bardzo miło, szybko, kompetentnie.
2022-12-08
Wszystko super!
pixel