Certificate

Zdrowa Żywność Funkcjonalna

( ilość produktów: 82 )

Zdrowa żywność funkcjonalna  -  koncepcja

Na Wschodzie, w krajach Azji już tysiące lat temu pożywienie było traktowane jako lek. Dzisiaj, lekarze medycyny chińskiej niemal każdą dolegliwość zaczynają leczyć od zalecenia zmiany diety. Na szczęście, obecnie również na Zachodzie żywność zaczęto traktować jako żywność funkcjonalną w przypadku, gdy wykazuje pozytywny wpływ na nasz organizm i zdrowie. Spożywanie takiej żywności poprawia samopoczucie i potrafi znacznie zmniejszać ryzyko chorób lub łagodzić przebieg poważnych dolegliwości. 

Zazwyczaj taka żywność jest bogata w składniki bioaktywne, takie jak białko, czy polifenole, które wzmacniają organizm. Składniki bioaktywne, czyli biologiczne związki naturalnego pochodzenia, które bardzo korzystnie wpływają na zdrowie, wzmacniając organizm i ograniczając rozwój procesów chorobowych.

Wszystkie produkty zostały przez nas  przetestowane i przeszły specjalną selekcję. Wybraliśmy tylko takie, które mają najbardziej korzystny wpływ na zdrowie i skutecznie odkwaszają organizmwzmacniają odporność, łagodzą długotrwały stres, a do tego są pyszne w smaku.

-

ZDROWA  I  PYSZNA  ŻYWNOŚĆ

Marki
Przedziały cenowe
Cena
-

Kolekcje zdrowych produktów

Przejrzyj kolekcje zdrowych produktów według ich właściwości. Możesz mieć pewność, że zostały wykonane przez wytrawnych mistrzów zgodnie z tradycją i według autorskiej receptury. Więcej informacji o właściwościach zdrowotnych szukaj w opisie każdego produktu lub na naszym blogu. Zapraszamy Ciebie do kontaktu, gdyby powstały wątpliwości lub niejasności. Postaramy się wszystko wyjaśnić w najprostszy sposób.

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 158 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-05
Produkty starannie popakowane, szybka dostawa :) Wszystko na 5!
2022-11-29
jestem zadowolony, super obsługa
pixel