Certificate

Kombucha speciality

( ilość produktów: 7 )

Kombucha speciality  -  co to jest

Napój probiotyczny wytwarzany według specjalnych jasno określonych zasad. Sam proces wytwarzania odbywa się w sposób rzemieślniczy na każdym etapie produkcji w naczyniach ze szkła, dzięki którym mamy gwarancję, że powstający napój jest maksymalnie zdrowy, gdyż szkło nie wchodzi w reakcję z kwaśnym środowiskiem kombuchy. Dzięki temu, że same naczynia są małe (kombucha jest warzona w kilkulitrowych słojach), możliwa jest dokładna kontrola smaku i właściwości napoju.

-

ELIKSIR  ZDROWIA  I  MŁODOŚCI

Marki
Przedziały cenowe
Cena
-

Jak powstaje kombucha speciality

Powstaje w taki sam sposób na bazie wody, herbaty, cukru i mikroorganizmów, ale herbata wybrana do produkcji kombuchy jest wyjątkowa. Jest ręcznie zbierana i ręcznie przetwarzana w rezerwacie przyrody zachowującym unikalne minerały, witaminy i mikroelementy. Wyprodukowana została przez jednego z najlepszych mistrzów w Górach Wuyi zgodnie z autorską recepturą.

Osobiście poznaliśmy mistrza Xianga Jinmao, który posiada ponad 30 lat doświadczenia w produkcji organicznych oolongów. Herbata oolong według ostatnich badań naukowców, podobnie jak herbata zielona, może hamująco wpływać na rozwój komórek rakowych. Poza tym oolongi skalne zawierają znacznie mniej teiny niż herbaty zielone, dzięki czemu są łagodniejsze dla żołądka i jeszcze bardziej delikatne w smaku.

Naturalny probiotyk

Te wszystkie elementy czynią z kombuchy speciality absolutnie wyjątkowy, a do tego przepyszny napój i działaniu probiotycznym.

Kombucha speciality na bazie herbaty skalnej

Zdrowy, naturalnie gazowany napój probiotyczny (gaz powstaje naturalnie w procesie fermentacji), który ma pyszny smak herbaty skalnej i został wyprodukowany w sposób rzemieślniczy bez pulp owocowych i innych dodatków wpływających na smak. Zawiera kwasy organiczne i całe mnóstwo dobrych bakterii i mikroelementów, które mają bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie, a w szczególności na układ pokarmowy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 158 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-05
Szybko,sprawnie,pięknie zapakowane
2022-11-29
jestem zadowolony, super obsługa
pixel