Certificate

Ania Kalbarczyk - ambasadorka Arti Unici

2019-07-25
Ania Kalbarczyk - ambasadorka Arti Unici

Ambasadorka marki ARTI UNICI - fizjoterapeutka i promotorka zdrowia

Ania jest z natury pozytywnie nastawiona do ludzi i pełna empatii. Jest fizjoterapeutką, promotorką zdrowia i trenerką fitness. Nikomu nie odmówi pomocy, szczególnie jeżeli chodzi o poradę fizjoterapeutyczną i jak powinno się funkcjonować na co dzień, żeby żyć zdrowo.

W swojej karierze pomogła wielu ludziom dojść do zdrowia fizycznego, ale również ukierunkować swoich podopiecznych jak funkcjonować na co dzień, zmienić styl życia na pozytywny. Uzależniać się tylko od zdrowych nawyków. Jak dbać o siebie nie tylko pod względem fizycznym, ale również o swoją psychikę.

Ania ambasadorka Arti Unici

Ania - ambasadorka marki i promotorka zdrowia

Wszystko co nas blokuje tkwi w naszej głowie

Jak twierdzi wszystko co nas blokuje do uwierzenia w siebie, do bycia pozytywnie nastawionym do swoich możliwości tkwi w naszej głowie. Dopiero jak będziemy w stanie pokochać samego siebie, docenić swoje osiągnięcia, wszystko zacznie zupełnie inaczej się układać. Ważne dla niej jest, aby na co dzień żyć aktywnie, zdrowo, korzystać z naturalnej i zdrowej żywności. Z zamiłowania uprawia Hathę Jogę.

Ania uprawia Jogę

Hatha Joga to prawdziwa pasja Ani

Od dłuższego czasu nieodzownym elementem dnia codziennego jest dla niej herbata Pu-erh i Oolong. Energia jaką czerpie z filiżanki tego magicznego” naparu pozwala jej mieć siłę i pozytywne nastawienie, spełniać się jako trenerka i przekazywać ludziom, to co ma w sobie najlepszego, czyli pozytywną energię i uśmiech.

Ania i Karo - ceremonia herbaciana Gongfu Cha

Ceremonia herbaciana Gongfu Cha, Fort Bema, Warszawa

Zdrowy styl życia i ceremonia Gongfu Cha

Marzy, żeby żyć wśród natury i propagować zdrowy styl życia wśród jak największej liczby ludzi. Pokazywać jak wielkie korzyści zdrowotne przynosi picie szlachetnych odmian herbaty. Sama uczestnicząc w ceremonii herbacianej Gongfu Cha, poznając unikatowy smak herbaty i będąc pod wrażeniem magii ceremonii chciałaby poznać wszystkie tajniki parzenia i dzielić się nimi w przyszłości z innymi.

Ambasador propagujący wartości ARTI UNICI jest również spotterem przedstawiającym magię ceremonii herbacianej na zdjęciach. Dzięki temu coraz więcej osób ma możliwość poznania herbaty liściastej najwyższej jakości, zbieranej ręcznie i przygotowanej według prastarych tradycji. Przybywa też uczestników ceremonii herbacianych organizowanych przez naszych ambasadorów.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 158 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-08
Wszystko super!
2022-12-05
Szybko,sprawnie,pięknie zapakowane
pixel