Certificate

Chryscina Siuchykava „Chrys” ambasadorka Arti Unici w świecie

2018-08-24
Chryscina Siuchykava „Chrys” ambasadorka Arti Unici w świecie

Ambasadorka marki propagująca wartości ARTI UNICI w całym świecie

Chrys jest z natury podróżniczką i organizatorką. Odkrywa najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu piękna tej ziemi i „piękna nie z tej ziemi”! Podróżuje w poszukiwaniu prawdziwych i oryginalnych autochtonów, których nazywa „lokalsami” i oczywiście nowych, unikatowych smaków.

Nasza ambasadorka to zuchwała podróżniczka

Chrys uwielbia podróże

Podróżniczka i organizatorka podróży

Nasza ambasadorka Chrys już zdążyła poznać smak herbaty skalnej podczas trekkingu na Filipinach. Rozkoszowała się gęstą matchą w biznesowej dzielnicy Tokio i gasiła pragnienia berber whiskey/tea pod gwieździstym niebem na marokańskiej Saharze. Zachwycała się aromatem najlepszych chińskich oolongów podczas ceremonii Gongfu Cha w małej herbaciarni w Pekinie.

Chrys w pekińskiej herbaciarni

Marzy, aby któregoś dnia wyruszyć szlakiem herbaty i poznać wszystkie elementy niezbędne do powstania unikatowego smaku. Potrafi godzinami rozmawiać o magii ceremonii Gongfu Cha i herbatach specialty.

Herbaciarnia w Pekinie

Zaprzyjaźniona herbaciarnia, Pekin, Chiny

Yan Chę DA HONG PAO z kolekcji specialty ARTISANTEA promowała w Stanach Zjednoczonych i zostawiła w dobrych rękach w Nowym Yorku! Ancient Pu-erha z nowej kolekcji zabiera ze sobą niebawem w podróż transsyberyjską.

Artisantea DA HONG PAO w Nowym Yorku

Chrys nie rozstaje się z herbatą ani w podróży ani wtedy, gdy wraca do Warszawy, którą uwielbia i do której zawsze wraca.

Artisantea w Nowym Yorku

New York City

Ambasador propagujący wartości ARTI UNICI jest również spotterem przedstawiającym magię ceremonii herbacianej na zdjęciach. Dzięki temu coraz więcej osób ma możliwość poznania herbaty liściastej najwyższej jakości, zbieranej ręcznie i przygotowanej według prastarych tradycji. Przybywa też uczestników ceremonii herbacianych organizowanych przez naszych ambasadorów.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 158 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-17
Wszystko, jak zawsze super!
2022-12-08
Wszystko super!
pixel