Certificate

Ewa Kowalik „Herbatniczek” ambasadorka Arti Unici w Hiszpanii

2017-07-28
Ewa Kowalik „Herbatniczek” ambasadorka Arti Unici w Hiszpanii

Z dumą przedstawiamy naszą ambasadorkę w Hiszpanii

Ewa jest wyjątkowa - pasjonuje ją to, co piękne i unikalne. Zakochana w przyrodzie, fotografii i podróżach. Najlepiej odzwierciedlają to Jej fotografie przedstawiające wiele piękna i pozytywnych emocji. Choć z wykształcenia jest leśnikiem, zagadkowe koleje losu sprawiły, że pasja fotograficzna przekształciła się w pracę. Fascynuje się przyrodą i podróżami, ale to herbata odgrywa wyjątkowo ważną rolę w Jej życiu.

W grudniu zeszłego roku po raz pierwszy opisywała na Blogu swoje wrażenia po zaparzeniu ręcznie zbieranej herbaty skalnej DA HONG PAO, miesiąc później podzieliła się swoimi wrażeniami z degustacji, wygranej w konkursie na naszym Blogu HUI YUAN KENG SHUI XIAN

Dzisiaj jest ambasadorką ARTI UNICI w Hiszpanii!

Poniżej opowieść Ewy o herbacie, harmonii i pierwszym zrealizowanym celu.

Ceremonia herbaciana Gongfu Cha w Hiszpanii

Ceremonia herbaciana, Kastylia, León

„W pędzącym świecie pełnym pilnych terminów i wymagającym jak najwyższej produktywności, herbata ze zrównoważonych upraw i przygotowana w myśl tradycji pozwala na wyhamowanie i oderwanie od rutyny.

Herbata ma też tą zaletę, że lubi towarzystwo. Dzięki niej poznaję wiele wspaniałych osób, które przy czarce tego napoju chętnie dzielą się swoimi historiami. Dzięki niej odnajdujemy harmonię w byciu tu i teraz.

Ceremonia herbaciana Gongfu Cha w plenerze

Ceremonia herbaciana, okolice Fontanos, Kastylia i León

Pierwsza grupa herbaciana w Leon

W Hiszpanii z ochotą postaram się promować wspólne wartości na spotkaniach herbacianych i warsztatach. Chciałabym poprowadzić też ……. Mam ambitne plany, ale o nich jeszcze nie teraz

Ruszyła już pierwsza grupa herbaciana w Leon !!!”

Arti Unici

„Dzięki współpracy z marką, mam możliwość propagowania wiedzy herbacianej oraz wartości ……..”

Ewa Kowalik „Herbatniczek”

Ewa jest również jednym z organizatorów Poznańskiego Festiwalu Herbaty „ZAPARZAJ”. Poniżej wyjątkowe zdjęcia Jej autorstwa, wykonane podczas Festiwalu, który odbył się w zeszłym roku.

Ceremonia herbaciana na festiwalu herbaty
Ceremonia herbaciana Gongfu Cha na festiwalu Zaparzaj

Zdjęcie Ewy wykonane na Festiwalu Zaparzaj

Ambasador propagujący wartości ARTI UNICI jest również spotterem przedstawiającym magię ceremonii herbacianej na zdjęciach. Dzięki temu coraz więcej osób ma możliwość poznania herbaty liściastej najwyższej jakości, zbieranej ręcznie i przygotowanej według prastarych tradycji. Przybywa też uczestników ceremonii herbacianych organizowanych przez naszych ambasadorów.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 158 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-05
Produkty starannie popakowane, szybka dostawa :) Wszystko na 5!
2022-12-05
Wszystko Ok!
pixel