Certificate

Łukasz i Małgosia ambasadorzy Arti Unici

2017-09-15
Łukasz i Małgosia ambasadorzy Arti Unici

Z radością przedstawiamy Wam naszych nowych ambasadorów

Łukasz to Marzyciel. Zapalony czytelnik i nałogowy zbieracz książek, co przekłada się na to, że szybciej je gromadzi niż czyta. Doświadczony aktor grupy teatralnej PIĄTY WYMIAR kochający magię teatru i swoisty dialog, który nawiązuje z widzami. Uwielbia emocje związane z improwizacjami oraz to, że historia na scenie jest żywa, zmienna i nie ma dwóch identycznych spektakli.

Człowiek wielu fascynacji, wśród których dużo oscyluje wokół rzemiosła i rzeczy wytwarzanych ręcznie. Począwszy od biżuterii przez przedmioty użytkowe a na sztuce kończąc. Sam wykonuje małe projekty własnymi rękoma, głównie jako prezenty dla najbliższych. Daje mu to możliwość relaksu oraz ogromną satysfakcję.

Łukasz ambasador Arti Unici

Łukasz Jachacy - aktor i marzyciel

Rytuał ceremonii herbacianej Gongfu Cha

Rytuał herbaciany ma dla niego w sobie coś z magii teatru, z klimatu opowieści. Obecnie pilnie przygląda się mistrzom herbacianym, by móc w sposób odpowiedni parzyć herbatę bliskim i przyjaciołom a przy tym umieć przekazać wartości oraz harmonię, jaka się z tym wiąże.

Łukasz i Małgosia ambasadorzy Arti Unici

Łukasz i Małgosia podczas ceremonii Gongfu Cha na BioBazarze, Warszawa


Małgosia to aktywnie uprawiająca sport zwolenniczka holistycznego sposobu życia i podejścia do zdrowia. Kultura Wschodu obecna jest w jej życiu od dawna. Fascynację nią zaszczepiły w niej treningi sztuk walki. Z wykształcenia jest architektem i tym właśnie zajmuje się na co dzień. Kocha zwierzęta i podróże. Poznawanie nowych miejsc jest dla niej świetną okazją do podziwiania architektury i natury oraz nowych smaków, gdyż ceni produkty oryginalne i regionalną kuchnię.

Łukasz i Małgosia artyści i ambasadorzy Arti Unici

Łukasz Jachacy JACK HATTER i Małgorzata Bogdańska PAPIEROWY TYGRYS


Uwielbia rzeczy wykonane ludzkimi rękami, posiadające duszę i cechy indywidualne, świadczące o ich wyjątkowości. Idea „mniej znaczy więcej” dobrze opisuje jej podejście do designu i do całego życia. Przyrządzanie i picie herbaty jest, jak mówi, idealne dla niej do zatrzymania się w codziennym pędzie, znalezienia czasu na odpoczynek i ukojenia myśli. Wieczorny relaks i poranny zastrzyk energii.

 

Ambasadorzy Arti Unici na ceremonii herbacianej Gongfu Cha

Łukasz i Małgosia podczas ceremonii herbacianej na BioBazarze w Warszawie


Ambasador propagujący wartości ARTI UNICI jest również spotterem przedstawiającym magię ceremonii herbacianej na zdjęciach. Dzięki temu coraz więcej osób ma możliwość poznania herbaty zbieranej ręcznie i przygotowanej według prastarych tradycji. Przybywa też uczestników ceremonii herbacianych organizowanych przez naszych ambasadorów.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 158 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-16
Bardzo miła, sprawna i profesjonalna obsług
2022-11-29
jestem zadowolony, super obsługa
pixel